Офіційний постачальник на території України

inspire
0
Про компанію

Про магазин

Inspire - це спортивне майбутнє нашої країни

«Усі ми тренуємося, щоб зробити неможливе. Щоб вийти за рамки можливого. Фітнес – це невіддільна частина нашого життя. У цьому й полягає філософія, яка всіх нас об'єднує. Ми хочемо жити на повну. Саме тому і тренуємося».

Торгова марка Inspire – це структурний підрозділ корпорації Health In Motion, яка є виробником обладнання для фітнесу понад 30 років. Компанію Health In Motion (в минулому Pacific Fitness) заснували Тед Хабінг, Джефф Леборд і Фред Хоуг. Inspire виробляє мультистанції високої якості, що підтверджується численними нагородами. Також в асортименті присутні тренажери на вільних вагах та кардіообладнання.

Історія компанії Inspire Fitness розпочалася у 2004 році.

Inspire є однією з провідних ліній домашнього обладнання для фітнесу. У 2008 році дана лінія була представлена у Великобританії та Європі, а продукти компанії продаються провідними магазинами світу.

Розробники представлених тренажерів орієнтуються на інновації. Обладнання Inspire - це не тільки досконалість, але й потужність, яка підкорює людей різного рівня фізичної підготовки. Це може бути абсолютний новачок, який ніколи не займався спортом, але він отримає зрозумілий тренажер, на якому буде легко тренуватися. Або це може бути професійний тренер, який займається на тренажерах Inspire та досягає неперевершених результатів.

Мета компанії Inspire Fitness - створити найкращий продукт на ринку, запропонувати його за найкращою ціною та надихати людей на заняття спортом.

sert.png