Офіційний постачальник на території України

inspire
0
Найбільш поширені питання (FAQ)

Найбільш поширені питання (FAQ)

Товар з позначкою "в шоу-румі", Ви можете побачити в нашому виставковому центрі, за адресою м.Київ, вул. Мельникова 48. А для того, щоб ознайомиться з іншим асортиментом, рекомендуємо зв'язатися з нашим менеджером, для уточнення такої можливості.
Ми відправляємо товар різними сучасними логістичними способами, більш детально з умовами доставки рекомендуємо ознайомиться у відповідному [розділі] або уточнити у менеджера.
Звичайно, за попереднім узгодженням, Ви можете забрати товар з нашого складу або виставкового центру.
Звісно, ми є ексклюзивним постачальником на території України і всі інструкції можна завантажити на нашому сайті, в сервісному розділі.
За умови домашнього / НЕ комерційного використання, ми надаємо гарантію на кардіообладнання 1 рік, а після його придбання, Ви можете зареєструвати виріб у нас на [сайті] і отримати ще 1 рік гарантії додатково.
Звісно, ми збираємо наше обладнання у всіх регіонах України. Більш того, ми рекомендуємо, щоб введення в експлуатацію виконував наш фахівець. Умови і вартість виклику майстра в кожному конкретному випадку обумовлюються індивідуально.
Всі умови оплати описані у відповідному [розділі].
Якщо Ви хочете придбати товар, якого на даний момент немає у нас на складі, Ви можете звернутися до нашого менеджера, для уточнення можливості та термінів поставки цікавить позиції.
Вартість може змінитися в разі індивідуальної поставки або зміни закупівельної вартості товару. Дану інформацію наш менеджер надасть перш, ніж прийняти замовлення в роботу.
Так, ми є ексклюзивним постачальником ТМ INSPIRE, що підтверджено відповідним сертифікатом.